Educatief programma

Thuis bij de familie Hollander

Speelse kennismaking met ‘Joods’

Tijdens het bezoek aan het huis van de familie Hollander en Max de Matze ervaren kinderen spelenderwijs wie en wat 'Joods' is. Ze bakken matzes in de koosjere keuken, luisteren naar de sprekende muur die vertelt wat hij tijdens de Tweede Wereldoorlog zag en in de studeerkamer maken ze kennis met de Tora en de Gulden Regel: "Wat jij niet wilt dat jou geschiedt, doe dat ook een ander niet."

Dit bezoek kan op school worden voorbereid met digitale lessen en een lespakket dat na het maken van een reservering per post wordt toegestuurd.

 

Doelgroep Groep 5 t/m 8
Tijd 1,5 uur
Prijs € 125 (inclusief lespakket)
Locatie Joods Museum junior
Kerndoelen 37, 38, 54 en 56


Bekijk het Lespakket

Maak een reservering

Tip!

Portugese Synagoge

Een synagoge zien die nog steeds in gebruik is? Steek dan de straat over en bezoek zelfstandig of met een rondleider de Portugese Synagoge. Sinds de bouw in 1675 is hier amper iets veranderd – een bijzondere ervaring.

This site is also available in English.